top of page

תמרה המלכה

אין מספיק מילים להודות לך על השינוי שחל בתוכי והשינוי שעשיתי. על הדרך שעברתי ועל כל הדברים שהצלחתי להבין וללמוד בזכותך.  את מקסימה ומהממת ואני שמחה שעברתי איתך את המסע הזה להתפתחות אישית.תודה על כל הפגישות המלאות רגש וחיבור לאני העצמי, וכמובן את ההרגשה והעוצמה שהמפגש משאיר אחריו למשך השבוע עד הפגישה הבאה.

אוהבת, דניאל

לקוחות ממליצים

טיפול NLP על קושי בקבלת החלטות

פניתי אלייך לתהליך באמצעות שיחת טלפון שהיתה סופר מזמינה ומסבירת פנים.
גם כשבאתי אלייך בפעם  הראשונה הרגשתי נוח. עזרת לי לעשות תהליך, שעובר דרך כל הנקודות המאתגרות (כמו שלימדת אותי להגיד) ובסופו של דבר, אני מרגישה שהצלחתי לעבור את המסע. היה מעניין, מרתק ובעיקר – מספק. העבודה והמשימות השתלמו.
תודה על היותך חלק מתהליך חשוב. תודה על תחושה נעימה לאורך כל הדרך. מעריכה מאוד.

ענבל | 2022

 

טיפול NLP נוער – קושי בדיבור, בלבול וחוסר בטחון של מתבגר

לתמרה,

עזרת לי לאורך כל הדרך הזאתי: היה לי קשה וכל פגישה איתך האירה לי קצת את הדרך והוציא אותי מהבלבול של השנתיים האחרונות. היה ממש טוב. תודה רבה.

אורי | 2022

 

טיפול NLP נוער – קושי חברתי בגיל ההתבגרות

לתמרה,

בפגישה הראשונה לא היה לי בטחון וגם בקושי הסתדרתי בהפסקות עם החברות. עכשיו הביטחון שלי עלה ויש לי מלא חברות ואני מרגישה הרבה יותר טוב.
למדתי לגלות את עצמי ואת היכולות שלי ול-מה אני מסוגלת. הגעתי למטרות שלי ואפילו יותר ממה שרציתי. גם התרגילים שעשינו עזרו לי מאוד. תודה רבה!! עזרת לי מאוד.

אלמוג | 2022

 

טיפול NLP – הדרכת הורים על נער מתבגר

תמרה היקרה והמפוארת,

שמחה שנפגשנו, ישר מהשיחה הטלפונית הרגשתי שאת תתאימי לטפל בבן שלי.
יש לך את היכולת הטיפולית, לשאול שאלות ולהוביל אדם להתבוננות פנימית ולהתפתחות אישית. תודה על כל מה שנתת לנו לשינוי שעשינו בזכותך – כל אחד מאיתנו. באהבה רבה

מיכל | 2022

 

טיפול NLP נוער – רפלקסים על רקע חרדות של מתבגרת

כשהגעתי למפגש הראשון הייתי דיי אבודה, לא ידעתי מה אני כבר אוכל לעשות כדי לצאת מהחרדות שלי. הדרך הייתה קשה, היו עליות וירידות, אבל בזכות הירידות האלה, התמיכה והעזרה שלך עם הכלים, הצלחתי להגיע למטרות שלי.
תמרה, תודה  רבה על כל מה שעשית עבורי ועל הדרך שעברת איתי.

הילה | 2021

 

טיפול NLP

העולם הוא אינספור שבילים, דלתות ומשעולים שניתן לצעוד בהם או שלא...
תודה שהראית לי כמה אופציות נפלאות עומדות בפניי והפנית אצבע מורה לכיוונים. תודה!!!
קובי | 2021

 

טיפול NLP – בלבול, יצירת זוגיות וקבלת החלטות בחיים אחרי הצבא.

 כשהגעתי אלייך הייתי מבולבל, רחוק מהדרך שלי ומתוסכל מחיי. וכשיצאתי ממך השתניתי לטובה וזה רק בזכותך. אני רוצה להודות לך על כל מה שעשית בשבילי: עזרה, אוזן קשבת ואהבה שנתת לי – אני בחיים לא אשכח את זה. אני לוקח מפה משפט לחיים – " אם אתה רוצה – אתה יכול". תודה על הכל.

אביב | 2021

 

טיפול NLP נוער – לחץ וחוסר בטחון בגיל ההתבגרות.

לתמרה, תודה על הכל!! כשהגעתי אליך חשבתי שאני כלום ועכשיו בזכותך אני מעריכה את עצמי. תודה על כל העזרה ומעבר לזה – היה לי ממש כיף להיות פה איתך. היה מצחיק וכיף, אני הגעתי ילדה לחוצה וחסרת ביטחון ואת עזרת לי. אין לי דרך מספיק טובה להגיד לך תודה אבל אני מעריכה את על העזרה. אוהבת.

אלה | 2021

 

טיפול NLP  עסקי –  הסרת מחסומים בבניית מיזם עסקי

תמרה היא אשת מקצוע מעולה בעלת יכולות יוצאות דופן בהבנת מצבים ויכולת להעצים כל אדם להביא את הפוטנציאל המלא שלו ומעבר. תהליך הטיפול דידקטי, מדויק ומגשים את המטרה בצורה מלאה, מיידית ולאורך זמן.

גל | 2021

 

טיפול NLP בטריכוטילומניה (תלישת שיער)

תמרה,

לפני כארבעה וחצי חודשים הגעתי אלייך בפעם הראשונה כשאני תולשת שיער כבר כמעט 20 שנה עבר הייתי בעבר בכל מיני טיפולים שלא צלחו. הגעתי אלייך ממש לא עם 100% אמונה בעצמי ובתהליך ואפילו עם הרבה יאוש. לאט לאט כשעבדנו על הדברים, גרמת לי להאמין בעצמי, להאמין בתהליך והכי חשוב להבין שאם אני לא אאמין בזה וארצה את זה בכל הכוח, זה לא יקרה. מתישהוא זה קרה – הסוויץ הזה אצלי בראש ובאמת התחלתי להאמין ולרצות את זה מאוד. ואז התחלנו לעבוד על התלישה : הרבה מפגשים הגעתי עם מחשבה אחת ויצאתי עם מחשבה אחרת. הרהה משימות ושיעורי בית שלא תמיד באו לי בטוב ואולי בנקודת זמן אחרת גם הייתי מותרת לעצמי ומתייאשת – בעיקר מה שהיה זה הרבה אמונה מצידך.

עכשיו אני כבר 3 חודשים לא תולשת, מאריכה שיער, כמו שאת אומרת וזה כבר מרגיש לי טבעי לגמרי. אם הייתי חושבת על זה לפני כמה חודשים, לא הייתי מאמינה.

אז רציתי להגיד לך תודה ענקית! תודה על ההקשבה, ההשקעה, האמונה, הכוח והאהבה שנתת לי! תודה שעזרת לי לשנות משהו שליווה אותי כל כך הרבה שנים בחיים, שלא כל כך הצלחתי להיפטר ממנו. מקווה מאוד שעוד רבים יזכו שתלמדי אותם בתהליכים משמעותיים בחיים שלהם ושאת תיהני מההצלחות תמשיכי לעשות את מה שאת טובה בו. אני לגמרי זכיתי! באהבה גדולה.

דנה | 2020

טיפול NLP בפוביה

קודם כל רציתי לומר שהטיפול מאוד עזר לי. ניסיתי הכל כדי להיפטר מהפוביה לרעש של פיצוצים שהיה לי. לא האמנתי שבמפגש אחד איתך הפוביה שכל כך סבלתי ממנה מגיל 3, פשוט תיעלם. אחרי הטיפול הייתי המומה לגלות איך אני מסוגלת לעמוד מול הדברים, שפעם לא חשבתי להתקרב אליהם. את עזרת לי מאוד ובלעדיך לא הייתי מצליחה להיפטר מהפוביה הזאת. 

אני מודה לך מאוד, אני אזכור אותך לכל חיי. זה דבר שמאוד הציק לי 
והטיפול מאוד עזר. תודה רבה! 

סופיה | 2019 

טיפול NLP על חרדות ודימוי עצמי 

תמרה יקרה שלי, 

אני כותבת לך את המכתב הזה כשאני ח' אחרת לגמרי. 
ח' שלמה עם עצמה, ח' החזקה שלא מוותרת לעצמה. לפני מספר חודשים התחלתי איתך תהליך, שנגענו בכל נקודה ונקודה, שלא ישבה טוב על הלב. בכיתי, התפרקתי, הוצאתי החוצה את כל הדברים הלא טובים ומשם עליתי איתך ביחד למעלה. 


תמרה, את מיוחדת במינה, אי אפשר שלא להתחבר אליך. את באמת מודל להערצה וחיקוי , אחרי כל מה שעברת לקום ולהתגבר על הכל. את נתת לי להאמין שבאמת הכל אפשרי ואם באמת רוצים, אז גם יכולים. תודה על כל העזרה: עזרת לי כל כך, הרמת אותי וחיזקת אותי. 

בזכותך אני מאמינה בעצמי, מאמינה שהשמיים הם הגבול, בזכותך אני לא מפחדת לצעוד קדימה. אני אפילו מחכה להגיע למקומות שאני רוצה! 
כיף לי, יש לי הקלה ושאיפות לעתיד! שאיפות שלא חשבתי שאשאף. 
הצלת לי את הנפש, תמרה, ואני חבה לך על זה תודה ענקית, שאין איך להודות עליה במילים, כי זה לא באמת מספיק. אני שמחה שאת במקצוע הזה, שאת עוזרת לאנשים בבעיות שלהם. את לגמרי מלאך, שאלוקים שלח אליי ואני מודה לך על כך. 

תמשיכי להיות כזו מהממת עם חיוך שלא יורד מהפנים. כשאת אמיצה,ואחת שלא רואה בעיניים. מבטיחה שאעדכן בכל צעד משמעותי שקורה לי, או סתם לפטפט איתך מגעגועים. נכנסת לי עמוק ללב - תודה על הכל. 

אוהבת מיליון. 

ח' | 2019 

טיפול NLP על יחסי משפחה 

עזרת לי למקד את חוסר האונים שחשתי, לסדר לי את המחשבות, לשאוב ממני את הכוחות ולטעת בי הרבה אמונה ביכולות. 

מרגישה שהובלת אותי בדרך לא פשוטה ואפילו לעתים קשה ובין המכשולים עזרת לי לתמרן ולהגיע ליעד בבטחה ובביטחון. תודה רבה

ט' | 2019 

טיפול NLP בבת עשרה

לתמרוש, אחד האנשים היותר משמעותיים ומעוררים השראה שיצא לי להכיר

אני לא חושבת שתודה תספיק על כל מה שעברתי פה. למדתי כל כך הרבה על החיים, על עצמי ואפילו על אחרים. אני כל יום (כמעט) קמה בתחושה טובה ושיש לי שליטה על החיים שלי.

למדתי פה המון !!! את אישה מדהימה ויש כל כך הרבה ללמוד ממך מעבר לטיפול. תמיד יצאתי עם תחושה שהיא שונה, מבחינה טובה ואני באמת מרגישה שלמדתי לפרוח, לבטא את עצמי, לדאוג לעצמי ועוד המון דברים שלא ידעתי לעשות לבד. הלוואי שכולם יזכו להכיר אותך ושתגיעי להישגים הכי גבוהים ואפילו תעקפי את טוני רובינס כי אני בטוחה שאת יותר מדהימה ממנו.

אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם , כי זה הכי מגיע לך , כי יש לך השפעה מטורפת !

תודה על הכל, אני אעריך את זה תמיד!!

הפכת את גיל ההתבגרות שלי לפחות מסריח J

אוהבת המון, חנה  | נובמבר 2018

טיפול  NLP בגמגום של ילד

תודה רבה שעזרת לי עם הגמגומים. עכשיו אני יותר מדבר ומצביע בכיתה.

תודה בן | ינואר 2019

טיפול  NLP בחוסר בטחון של מתבגרת 

רק לפני כמה זמן נפגשנו בפעם הראשונה. ומאז עברו המון זמן, המון עבודה והמון כיף. זו הייתה תקופה מדהימה! עברתי מהפך ענק ומדהים בזמן לא ארוך מאוד. הזמן עבר לי מאוד מהר והייתי מצפה מה נעשה בפגישה הבאה. 

את אישה מדהימה שלמדתי ממנה המון! גם עלייך ועם על עצמי שזה מדהים! 

חוויתי כל כך הרבה בפגישות שלנו! לפעמים אכזבה וקצת פחד - אבל הרבה יותר מזה גאווה ושמחה. אני גאה שעשינו את הדרך הזו , עברנו את הדרך הזו ביחד ואני כל כך שמחה על כך! אני כל כך מודה לך על שהשגתי את המטרה שלי. אני מרגישה שניצחתי את הכל ושאני יכולה לעשות ולעבור הכל ויותר מזה למדתי שאני יכולה לנצח הכל! גם אם בהתחלה זה נשמע קצת לא אפשרי, אני למדתי שהכל אפשרי אם רק רוצים! הכל תלוי בכוח רצון. את בנאדם כל כך מדהים ולי נותר רק להגיד תודה- אז תודה לך הכל. היה לי מדהים! 

באהבה שיר | 2018

טיפול NLP למתבגרת בבטחון עצמי
לאישה הכי מדהימה בעולם

באתי לפגישה הראשונה אבודה, חסרת בטחון וריקה. בזכותך, לאט לאט, למדתי לגלות את עצמי ואת היכולות שלי. גיליתי דברים שלא חשבתי שאפשריים. זה גרם לי לרצות להמשיך ובסופו של דבר הגעתי למצב שאני שלמה, יודעת מי אני ומה אני מסוגלת.

אוהבת אותך יותר מכל דבר !!!

ומתגעגעת כבר, נויה | אוקטובר 2017

היום יום שני האחרון לטיפול השבועי אצלך, תמרה.

אהבתי מאוד את הפגישות שלנו בימי שני.

פתאום מצאתי את האדם שאני יכולה לפתוח בפניו את מה שבנפשי ובנשמתי.

למדתי אצלך איך לשלוט בחיי, להתגבר על הרבה דברים שהפריעו לי

להתמודד ולנהל את חיי בשלווה.

בפגישתנו הראשונה אמרתי שאני לא רוצה לפחד מהפחד – והצלחתי בעזרתך!

"מציפור למדתי לעוף, לנחות בשלווה, לא ליפול על התחת" - את זה השגתי!

תודה, ציפי. | אוגוסט 2018

"

טיפול NLP להרזיה דרך הראש

תמרה היקרה,

אני רוצה להודות לך מקרב לב.

שנים רבוות שאני מנסה להיפטר מההתמכרות לאוכל, מרגשות האשמה מההתעסקות האובססיבית במשקל ובחוסר השליטה באוכל ובחיי.

ניסיתי המון דברים: דיאטות, רופאים ושיטות אחרות אבל תמיד – גם אם היו תוצאות "נראות לעין" זה היה רק טיח שציפה את אותם רגשות מבפנים, שלא השתנו.

לראשונה, לאחר הטיפול איתך, שנעשה בעדינות כה רבה אך בכזו עוצמה ויכולת הבחנה ואבחנה, שמעבר לידע, נדרש כשרון רב כדי לבצע, אני מרגישה ח ו פ ש י ה.

האוכל כבר לא שולט בי. אני חופשיה אני כבר לא "פגומה", או חולה. אצלי הכל בסדר. וההרגשה נפלאה.

תודה רבה לך שהפכת את הבלתי אפשרי – לאפשרי !

נובמבר | 2017

טיפול NLP בפחד קהל והכנה לפרזנטציה
באתי לפגישה איתך חודש וחצי לפני פרזנטציה חשובה מאוד. 
סבלתי מלחץ בלתי יתואר לפני הטיפול.

הגעתי לטיפול איתך, מאוד סקפטי, אך מטיפול לטיפול הרגשתי איך אני משתחרר במהירות, שאפילו אני הופתעתי. הטיפול הקצר תרם לי לחיים שלמים, היינו ממוקדים בפרזנטציה, אך הכלים שנתת, תרמו לי בכל תחומי החיים ואני מיישם אותם.

השינוי הוא עצום וההבדל של ה-"לפני" וה"אחרי" כל כך משמעותי. היום אני יכול לומר בפה מלא שאני מאמין ב- NLP ובדרך שלך! האופן שבו העברת את הטיפול גרם לי להאמין עוד יותר.

הגישה שלך לטיפול ואליי עזרה לי מאוד ואני מודה לך על כך.

תודה ענקית !!! חנן | אוקטובר 2017

טיפול NLP - תרפיה בקו הזמן
תמרה המקסימה,

רציתי להביע בפניך את מלוא ההערכה ולומר לך דבר תודה וברכה.

תודה על הנדיבות וטוב הלב על הרכות, הנתינה והשיתוף

תודה על היותך אדם, שאפשר לסמוך עליו, על תשומת הלב האישית והחמה ועל זמנך.

תודה על היחס האישי והסבלנות עד אין קץ.

אני מודה לך מכל הלב, תודה רבה רבה

תבורכי מפי עליון ובכל מקום שתניחי את ידך, ירבה אור והצלחה.

אוהבת, הודיה | יולי 2018

תמרה היקרה,

תודה רבה לך על אימון מעניין, מרתק ומעצים.

הוצאת מהכוח אל הפועל דברים ששכחתי שקיימים בי.

שמחתי להכיר אותך.

אוהבת, איה | יוני 2018

אני לא רוצה שיגמר

למדתי דברים חדשים והיה לי טוב.

אני שמחה שעברנו תקופה ביחד: היה לי מעניין, מצחיק ומלהיב.

יש שיר כזה שאני מכירה שקוראים לו

"סוף זה תמיד התחלה"

למדתי שריב לא פותר בעיה

ולכן את פיה – כמו קסם

את פותרת בעיה ולכן קניתי לך פיה.

אני אוהבת אותך המון המון.

ממני, אלה | מאי 2018

תמרה,

הגעתי למפגש הראשון (ואחר כך לבאים אחריו) עם הרבה ציפיות והרבה בלבול.

עזרת לי למקד את חוסר האונים שחשתי, לסדר לי את המחשבות, לשאוב ממני את הכוחות ולטעת בי הרבה אמונה ביכולות.

מרגישה שהובלת אותי בדרך לא פשוטה ואפילו לעיתים קשה, ובין המכשולים עזרת לי לתמרן ולהגיע ליעד בבטחה ובביטחון.

בהערכה רבה מאוד, תמירה.  | ספטמבר 2019

תמרה מקסימה,

הגעתי אליך לתהליך אעפ"י שלא הבנתי באמת מה הוא כולל, והאם תהיה לו השפעה ארוכת טווח על המשך מהלך חיי. הגעתי ובחרתי בך, כי משהו משך אותי אליך. אל העולם הקסום של ה- NLP. האנרגיות שלך עברו מסך ומקלדת, שם בעצם התחיל המסע שלי, אל עצמי, עם קבלת ההחלטה לעשות משהו שלא עשיתי ולא ניסיתי מעולם. למרות ההיכרות המאוד שטחית עם ה- NLP, התמסרתי לתהליך מאוד אינטנסיבי. תודות רבות לליווי שלך.

היכולת שלך לבצע הפרדה מוחלטת בין הפן החברי לתהליך האימון עצמו, מפתיע אותי עד היום. היכולת שלך להיות ממוקדת, מפוקסת, להעביר את הכלים וההבנות החדשות באופן כ"כ מקצועי, רגוע ושלו, הופך את התהליך להנאה צרופה. נגלה בפניי עולם ומלואו. עולם של תפישות חדשות, המרה של דפוסים ישנים באלו החדשים, הגורמים לשינויים משמעותיים וחיוביים בכל רגע ורגע בחיי.

עברו כמעט חודשיים, וזה הולך ומתעצם אני מוצאת את הנגיעות של ה-NLP בכל אספקט בחיי היומיום שלי, המוח שלי עיבד ועכשיו הוא פשוט מגיב אוטומטית לחיווטים החדשים.

ישנה אמרה הטוענת שכשהתלמיד מוכן, המורה מגיע, וזו בדיוק התחושה. הבחירה מתחילה בנו, גם השינוי, וכל זה מצריך מורה דרך, מלווה, מאמן, אחד שיאמין וידע מה נכון לנו.

את תמרה, מאמנת שכזו. קשובה, אכפתית, מקצועית, מאמינה ואוהבת את מה שהנך עושה מעמקי נשמתך, וזה מורגש בשטח. התוצאות ניכרות. בכל יום ביומו. מחכה כבר לפגישה הבאה שלנו, לטעום עוד קצת מהעולם המופלא הזה שלך.

לא יכולתי לבקש לעצמי מאמנת ומלוות דרך טובה ממך.

בהערכה ואהבה גדולה. ש.

ינואר 2014

תמרה היקרה שלנו,

בדרך כלל כותבים מכתבים כדי לסכם..

הפעם אני לא מתאפקת וכותבת לך כמה חודשים לאחר תחילת התהליך שאנחנו עוברים איתך.

נפגשנו לא כל כך מזמן – את, אני ובני - "האלוף" - כמו שאת קוראת לו.

חיפשתי הרבה זמן דרך לעזור לו. שמענו ה-כ-ל:הפרעת קשב. היפראקטיביות.

לא עושה מבחנים. לא יוצר קשר עם ילדים. התפרצויות זעם. קשיים בוויסות...

כל הדברים האלה שעוד בשיחת הטלפון הבהרת לי ש"את לא מאמינה בהם".

הם לא קיימים באמת. כבר בשיעור הראשון יצרת קשר עם האלוף שלנו, כזה שגרם לו להגיד שהיה כיף בפגישה. מי היה מאמין – היה כיף ללמוד!!

מאז, הוא מצפה ומגיע לפגישות איתך בשמחה ויותר מכך – באהבה גדולה אליך ויוצא בכל פעם מחדש עם חיוך ואנרגיות בשמים. מאז שהתחלתם להיפגש קרו כמה דברים מדהימים, שכאן הם ייאמרו במילים קצרות אך לכל אחת מהן משמעות משנה חיים עבור האלוף שלי ועבורי: הוא עושה מבחנים בבי"ס – דבר שלא קרה מעולם קודם. (יותר מכך – התוצאות הן בעשירון העליון ומעל לכך!), הוא משתתף בשיעורים באופן פעיל, מצביע ועונה לשאלות המורה ואפילו מעביר סדנאות לכיתה!הוא לאט לאט צובר בטחון עצמי, ומעז ליצור קשרים עם ילדים חדשים.

אז תמרה, תודה על הדרך שאת מראה לנו, אמנם לא הגענו אל סופה אבל את מובילה אותנו בביטחון, יד ביד, בשביל הפתלתל של התמודדות עם קשיים בבי"ס ומחוץ לו.אני בטוחה היום, יותר מתמיד, שאפשר להשיג כל מטרה!

באהבה ממני ומאלוף האלופים

ש. ו. 24/1/2014

תמרה יקרה! 

אני רוצה להודות לך על טיפול ולימוד ואיכפתיות שהפגנת בשנה החולפת, כשליווית את בתי בת ה- 14 במקצועות חשבון ועברית. הציונים השתפרו מאוד, ואנחנו כהורים מנסים תמיד לבחור את האדם הנכון, שילווה במצבים כאלו את הילדים שלנו ...

אז בזכות הנחישות שלך, ה - NLP כתוספת והעקביות, הגענו לתוצאות,שהפכו אותנו להורים שקטים יותר ואת האווירה בבית לרגועה ונינוחה יותר. 

אני מקווה שנשתפר ונמשיך ביחד ומודה לך על כך דקה של השקעה!

מודים לך מכל הלב 

אנחנו 

תמרה,

כשהגעתי אלייך הרגשתי מפורקת. שבורה. חסרת אונים.כשאני מנסה להיזכר בהרגשה הזו, זה ממש בלתי אפשרי, כי זה כל כך רחוק מהתחושות שלי כיום. הדבר הכי חשוב שלמדתי איתך על עצמי זה שאני מסוגלת להכל אני רק צריכה למצוא את הדרך, ואת זה

אני לוקחת איתי הלאה בכל יום.תודה שעזרת לי למצוא את הכוחות, הביטחון, והשלווה שהתחבאו בתוכי וליצור לעצמי חיים שעושים לי טוב וממלאים אותי יום יום באושר.

נעה

30/10/2013

טיפול בפוביה מ-צלילה ​

תמרה המקסימה, רוצה להודות לך על העזרה הגדולה  שהגשת לי בפגישת NLP אחת. "הצלת" לי את קורס הצלילה שהיה בו תרגיל בו מפרידים את הנשימה ומתחת למים, צריכים להחזיר את המסכה לפנים מבלי להילחץ ולצאת מהמים.

אחרי הפגישה איתך בניסיון הראשון  בברכה הצלחתי  וגם אחרי צלילת מיכלים בים. 

מליון תודות 

אורלי גאיה כהן 

תודה תמרה על כך שעזרת לי להתמודד עם פחדים ששלטו בי, 

על הליווי, ההתעניינות והאמונה הבלתי מתפשרת שהכל אפשרי בעזרת קידוד מחדש של המוח האנושי המופלא. נהנתי ונתרמתי  מכל פגישה והדרך שלך היא ההוכחה שמילים ומחשבות בוראות מציאות קיימת. 

הגעתי אל תמרה ועבדנו על מספר דברים שהודחקו שדרשו טיפול כגון התמודדות עם מות סבתי ז"ל, התמודדות עם פחדים, כעסים מהעבר, ניהול כלכלת הבית ויחסים במשפחה. בכל פעם שהגעתי למפגש, יצאתי בהרגשה מעולה, כאשר הדברים שדיברנו עליהם בפגישה, יושמו הלכה למעשה במציאות. כל פגישה הייתה מועילה, מבחינתי, והשגתי את כל המטרות שלשמן הגעתי. הפכתי להיות אדם מאוד סובלני, הרבה יותר רגועה ושלווה בעבודה ובכלל.

ממליצה בחום על תמרה, שעוזרת באהבה רבה

מלי ויצמן

מנהלת תפעולית של רשת "דונה ויקטוריה"

תמרה יקרה - סגירת מעגל

בעקבות המפגשים איתך אני מרגישה שמצאתי את עצמי שחיפשתי, אני מרגישה שאני יודעת כעת בדיוק מי אני ומה כוחותי. כל התשובות נמצאות בי, בתוכי. אני לנצח מוקירת תודה על התהליך העמוק והמשמעותי שזכיתי שליווית אותי בו. אני ממש יוצאת מהארון.... כולי תקווה שישרת נשמות רבות אחרות.

ו.ט מאמנת אישית

תמרה יקרה

כשהגעתי אליך הייתי די מבולבל עם עצמי. פתחת לי מפת חיים מגיל אפס, ירדת עד לעומקי שורשיי ועזרת לי להגיע למה שרציתי ולא ידעתי איך.היום אני יודע לקרוא לילד בשמו. תודה על הכל! 

ראובן

שיווק ומכירות

תמרה היקרה !!!

רוצה להודות לך על החוויה המתקנת המדהימה שעברתי במחיצתך. בעזרתך, בכוח הרצון שלך להביא אותי לתמונת חיי הרצויה, שאיפות הן כלי חזק עיצוב הדרך במסע החיים שלנו, לפעמים במסע הזה אנו עוברים ליד נהר או מקווה מים ובגלל שהסתכלנו באותו רגע על ציפור ענקית ויפה שעברה מעלינו, פספסנו את ההזדמנות לשתות, מצד שני כל הפספוסים האלה, כנראה הם אלה מה שהביאו אותנו להיות מה שאנחנו היום.לצורך העניין את היית בשבילי ''כעץ שתול על פלגי מים'', גם צילך וגם הלגימה מחוכמתך, הביאו אותי להיות שמחה, מאורגנת וקלילה ועל כל אלה רוצה להודות לך מקרב לב, וגם לבקש משהו קטן ממך:

"אל תשתני'' יש בך הכול מהכול.

חיבוק ענק ונשיקות                                                                               

אורלי גאיה כהן                                                                               

מטפלת ברפואה משלימה

תמרה,

האימון היווה עבורי תפנית חשובה בחיי. בעזרתו למדתי לבחון בצורה טובה יותר את צעדי, להיות מסוגלת "להסתכל על עצמי מהצד" לחדד את המחשבות והפעולות שלי. בזכות האימון עם תמרה הצלחתי לקבל החלטות טובות יותר, לעבור טוב יותר משברים שבדרך ולהיות יותר שלמה עם מה שאני עושה כאדם במסגרת תפקידי הניהולי בעבודה.

נטלי בן-הרוש

מנהלת תחום בחברה דנטלית

תמרה יקרה,

לעיתים, כל שצריך אדם הוא מלאך שיראה לו את הדרך...דרך שכבר קיימת,דרך שכבר סלולה דרך שבה האור כבה לרגע ולפתע, היא כבר לא כל-כך ברורה, מלאך אנושי בלי כנפיים מרגישה מבורכת שנכנסת לחיי דווקא בתקופה בה הכל נראה אבוד והרגשתי בתוך סיוט מתמשך. דווקא בתקופה בה הפסקתי להאמין באנשים, הוכחת לי שתמיד ניתן לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך... תודה לך על הכל. על האהבה. האמונה. התמיכה. התובנות. הארות. ההערות. בתקופה כל-כך קצרה אבל כל-כך משמעותית. השכחת את הכאב, בלמת את התדרדרותו, נתת דחיפה קלה דחיפה שעזרה לי לנסוק גבוה גבוה עד לעננים ומאז...הכל נראה אחרת

אוהבת אותך

מ.נ

נובמבר 2008

אל: תמרה חרמון

הנדון: תודותיי

ברצוני להודות לך על חווית האימון שעברתי במחיצתך.בזכותך, אני מיישמת החלטות חדשות בנוגע לחיי המקצועיים והרגשיים, הצלחת לגרום לי להניע את עצמי הלאה, ממקומות שבהם הייתי תקועה בשנים האחרונות.לחוות מחדש את הצלחותיי, לראות את כל הטוב שנמצא כאן ועכשיו ולהתנתק מדברים, (ואנשים) שעשו לי רע בתקופה האחרונה.אני מוצאת את עצמי כעת, שמחה יותר, שלמה יותר ומלאת כוחות וכלים שאוכל ליישמם בדרכי החדשה. תודה, תודה, תודה

רונית.

מיאמי, ארה"ב.

 

בימים שבהם חשבתי שיש לי את כל התשובות והייתי בטוחה מניסיון חיים, מטיפולים מגוונים ומתהליכים שעברתי כי יש בידי להתמודד עם קושי ולקחת אחריות על חיי. גיליתי, באמצעותך , כי חסרים לי כמה כלים בקופסת הכלים שקיבלתי מהקב"ה וציידתי היטב במהלך החיים. אחטא לעיקר אם אכתוב לך שלמדתי ממך שיטות להתמודדות או דרכי פעולה להשגת המטרות שלימה שלמדתי ממך הוא תפיסת חיים חדשה כזו שעומדת במבחנים הקשים ביותר שאני עוברת ובכל רגע, האמונה בדרך חזקה כל כך עד כדי כך שאני מודה על כל מה שקורה לי גם כשהמציאות מראה לי דברים אחרים ממה שאני רוצה אני יודעת, לא מהצד החושב של הלב או הצד המרגיש של השכל אלא מתוך הבטן הפנימית ביותר שזיהיתי בעצמי כי כל מה שקורה לי הוא לטובה והוכחות לכך יש לי למכביר. חיי אינם כפי שהיו, הם חדשים ומלאי תמונות עתיד ויש לי עוד דרך לעשות. ולראשונה בחיי, אין לי מושג מה מצפה לי בדרך הזו ואני נפעמת ונרגשת על אף ולמרות חוסר הוודאות הזו ומתבוננת בהתפעלות על עצמי בכל רגע וכל רגע

הוא הזדמנות לבחירה חדשה. הושטת לי יד וליווית אותי במסע האמנת בי וסמכת עלי

עד שהאמנתי וסמכתי בעצמי היום אני שם. 

ולך, תודה תמרה. מכל ליבי, תודה.

יפעת שני

יועצת אירגונית ומנהלת הבטחת איכות

אוקטובר 2010.

תמרה יקרה, 
רציתי לומר תודה! 
תודה על כך שהיית עבורי ועזרת לי להאיר את הדרך!
הדרך הנפלאה והמשמעותית שעשית ואני עושה בתהליך. 


תודה על כך שנכנסת לחיי עם האהבה שיש בך 
היצירתיות והיצריות לחיים ועל כך שאת מהווה מראה עבורי 
לדברים שלא ראיתי קודם בתוכי. 

תודה גדולה 
והרבה אהבה 
אור-לי 
פברואר 2009 

 

bottom of page
.