• תמרה חרמון

מסכמת את שנת 2020 - למידות ותובנות


השנה אני מציינת עשור לעסק שלי:

עשור שבו בחרתי לחיות מתוך משמעות וחופש לבטא את השליחות שלי בחיים.

עשור שבו פגשתי אנשים מכל הסוגים והגילאים וליוויתי אותם להגשים את מה שהם ייחלו לו במשך זמן רב.

בעשור שנים הפכתי להיות מנחה ומטפלת NLP בכירה בעשור שנים הפכתי להיות אמא לשני ילדים קסומים

בעשור שנים חוויתי עליות ומורדות, רגעי שיא ושפל אישיים ועסקיים שהוצאתי מהם את המיטב שבלמידות והמשכתי להתקדם הלאה לשלבים הבאים.


זוכרת שגיליתי את עולם ה-NLP שהוקסמתי ממנו בזכות צפייה ב- YOUTUBE בסרטונים של טוני רובינס ואמרתי בלבי: "אני רוצה להיות כמוהו בדיוק!"

כשהתחלתי ללמוד את הקורס הראשון, הצהרתי בפני כולם על הכוונות שלי וחבריי ללימודים כינו אותי "תמרה רובינס" במשך תקופה לא מבוטלת. ככל שהזמן חלף, הגעתי לתובנה חשובה שהחלום שהיה לי בהתחלה, לא משרת את חיי בכל התחומים : עם הזמן, הגעתי להבנה שכדי להגשים את החלום שייחלתי לו, זה יגבה ממני מחיר, שאני לא מוכנה לשלם: ההצלחה הגדולה הזו דורשת השקעה של משאבים, זמן ואנרגיה עצומים, שלא יעמדו בד בבד עם החיים שאני באמת רוצה ויפגעו בחלומות גדולים בתחומי החיים האחרים שלי.

לא ויתרתי על החלום, אלא הבנתי שהוא לא יכול לחיות בהלימה עם חלומות אחרים.

בעשור שנים לימדתי את עצמי להיות ממוקדת בפיתוח והעמקת המקצועיות שלי ועד היום, אחרי עשור שנים, אני מתרגשת בכל פעם שהלקוחות שלי חווים פריצת דרך משמעותית בהתקדמות שלהם., כאילו זה היום הראשון שבו התחלתי לעסוק בזה.

פעמים רבות, מצאתי את עצמי פוגשת לקוחות שמגיעים עם צדדים שונים, שהם שיקופים שלי.

אחד הערכים החשובים בעיניי הוא "להיות את מה שאני מעבירה הלאה" (מה שקרוי: Walk Your Talk ) מה שגרם לי להפוך למגשימת חלומות סדרתית בחיי האישיים והמקצועיים ולקחת מכל תהליך ליווי שלי את מיטב הלמידות עבורי.

בסקירת השנה לאחור, אלה הלמידות המשמעותיות שחידדתי עבורי,

בזכות הלקוחות הנפלאים, שזכיתי להכיר ואלה העיקריות שבהן:

· לפעול באומץ - לא אומר להתגבר על הפחד, אלא ללכת יד ביד ולהתקדם!

· לסמוך על עצמי משמעותו לדעת שבכל מצב של חוסר ודאות, אני יודעת בביטחון שאני אמצא את הדרך לצלוח את האתגר ולהמשיך הלאה.

· לשאול את עצמי, לפני כל שיחה או סיטואציה חשובה, מה התוצאה שאני רוצה להשיג כי זה מה שיוצר את המיקוד בתקשורת שאני מביאה איתי.

· להתמקד בתוצאה הסופית (ב"מה") ורק לאחר כן, להתמקד ב"איך"

· להרשות לעצמי להיות גם בימים של מצב רוח רע ולתחום עבור עצמי את הזמן שאני רוצה להיות במקום הזה כי זה אנושי, טבעי וגם בריא להרגיש את כל מנעד הרגשות.