תמרה חרמון - תקנון 

כללי

1.1   כל הנכתב התקנון האתר מתייחס לכל המינים ונכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

1.2   האתר על שם תמרה חרמון | NLP להצלחה אישית ועסקית (בכתובת Lovewins.co.il ), להלן "האתר", הוא אתר האינטרנט שהוקם על ידי תמרה חרמון ובבעלותה. באתר  ישנם חומרי ידע, קבצי שמע וסרטונים לציבור הגולשים באינטרנט,  וכן נמכרים מוצרים שונים כגון, לוחות תכנון שנתי מחיקים, לוחות תכנון שבועי, ערכות לתכנון שנתי ועוד. 

1.3   כל המבצע פעולה באתר או המתכוון לבצע פעולה (להלן: "משתתף") מתחייב בזאת כי קרא את התקנון והוא מסכים לתנאיו, וכי לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה, ישירה ו/או בעקיפין, לבעלי האתר, מפעיליו או כל אדם מטעמו, בשל כל פעולה שיבצע באתר. עולה באתר משמעה רכישת מוצר או שירות המוצע בו לציבור הרחב.
 

תנאי השימוש באתר
 

2.1 רשאי לבצע פעולות באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי    מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות                  האשראי המצוינות להלן ושהנו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת. חברות האשראי הן: ויזה כ.א.ל, ויזה אלפא,        אמריקן אקספרס בע"מ,  ישראכרט בע"מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה. סליקת      הכרטיס והעברת הכספים יבוצעו ע"י חברת אישורית זהב (קארדקום)לפי כללי אבטחת המידע. פעולה פירושה כל רכישת מוצר או שירות המוצעים באתר זה.

 

פרטי המשתמש

3.1 לשם ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, (שם חברה), טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום.

3.2 על פי החוק הגשת פרטים אישיים כוזבים היא עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ולמפעיליו.
 

3.3 פרטי כרטיס האשראי של הרוכשים לא יישמרו במאגר החברה ולא ייעשה בהם כל שימוש מלבד  קניית המוצר או השירות.

 

תנאי תשלום ואספקה
 

4.1 החיוב הוא מידי אלא אם כן צוין אחרת.
 

4.2 המחירים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.
 

4.3 אספקת המוצרים תבוצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר או השירות. מוצרים ושירותים המוצעים למשתתפים בהדרכות, וובינרים, סדנאות, כנסים, הרצאות וכדו'.  
 

4.3 המחירים הקבועים יוצגו באתר או יימסרו בעל פה על ידי בעלי האתר ובעלת האתר רשאית לשנותם מעת לעת ככל שתראה לנכון, בדרך כלל בהודעה מוקדמת באתר או בכל דרך אחרת שתראה לה לנכון, כולל מבצעים. אלה יהיו המחירים הקובעים.
 

4.4  תמרה חרמון לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו  הרוכש לא אסף את המוצר שרכש בזמן מיחידת הדואר (כמו לוחות תכנון שנתיים) או במידה והרוכש התחרט על רכישת מוצרים דיגיטליים (כגון ערכות לתכנון שנה). במקרים הללו, הלקוח יישא באחריות מלאה ובעלת האתר פטורה מהחזר כספי. 

 

4.5  בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה.
 

4.6  בעלת האתר שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

 

מדיניות החזרות וביטולים

5.1  אין החזר כספי על מוצרי אונליין | מוצרים דיגיטליים 

5.2  אין החזר על פגישות פנים אל פנים או בסקייפ.

5.3  סדנאות, הרצאות וכנסים – החזר מלא רק בהודעה עד שבועיים לפני מועד המפגש.

שבועיים לפני המפגש – החזר מלא בחיוב דמי ביטול, אלא אם כן צוין אחרת.

שבוע לפני – אין החזר.

צרו קשר

לקביעת פגישה התקשרו: 052-5918401

​© 2020 by Tamara Hermon | www.lovewins.co.il

.